Peildatum vermelde leeftijdsgrenzen is 31-12-2014.

ZATERDAG
5-apr 12-apr 19-apr 10-mei 17-mei 24-mei 31-mei

Gemengd 17+ zaterdag middag (DE, HE, DD, HD, GD) 7 klassen, Eredivisie t/m 4e
Heren 17+ zaterdag middag (4HE, 2HD) 8 klassen, Eredivisie t/m 5e
Dames 17+ zaterdag middag (4DE, 2DD) 6 klassen, Eredivisie t/m 3e
Gemengd 35+ zaterdag middag (DE, HE, DD, HD, GD) 4 klassen, Hoofd t/m 3e
Heren 35+ zaterdag middag (4HE, 2HD) 4 klassen, Hoofd t/m 3
Gemengd dubbel 50+ zaterdag middag (DD, HD, 2GD) GLD open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Heren dubbel 50+ zaterdag middag (4HD) GLD open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Gemengd dubbel 25+ zaterdag avond (DD, HD, 2GD) open, indien mogelijk indeling op speelsterkte (maximale dubbelspeelsterkte = 6)

DINSDAG
8-apr 15-apr 22-apr 6-mei 13-mei 20-mei 27-mei
Dames 17+ dinsdag morgen (4DE, 2DD) 2 of 3 klassen, Hoofd t/m 1e of 2e
Dames dubbel 17+ dinsdag morgen (4DD) 4 klassen, Hoofd t/m 3e

DONDERDAG
3-apr 10-apr 17-apr 24-apr 8-mei 15-mei 22-mei
Dames dubbel 17+ donderdag morgen (4DD) 4 klassen, Hoofd t/m 3e

VRIJDAG
11-apr 18-apr 25-apr 9-mei 16-mei 23-mei 30-mei
Gemengd dubbel 50+ vrijdag morgen (DD, HD, 2GD) UTR open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Heren dubbel 50+ vrijdag morgen (4HD) UTR open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Gemengd 17+ vrijdag avond (DE, HE, DD, HD, GD) 4 klassen, 1e t/m 4e, klassen op speelsterkte *
Gemengd dubbel 17+ vrijdag avond (DD, HD, 2GD) 4 klassen, 1e t/m 4e, klassen op speelsterkte *
Heren dubbel 17+ vrijdag avond (4HD) 4 klassen, 1e t/m 4e, klassen op speelsterkte *
Dames dubbel 17+ vrijdag avond (4DD) 4 klassen, 1e t/m 4e, klassen op speelsterkte *
Gemengd 40+ vrijdag avond (DE, HE, DD, HD, GD) 4 klassen, 1e t/m 4e, klassen op speelsterkte *
Gemengd dubbel 40+ vrijdag avond (DD, HD, 2GD) 4 klassen, 1e t/m 4e, klassen op speelsterkte *
Heren dubbel 40+ vrijdag avond (4HD) 4 klassen, 1e t/m 4e, klassen op speelsterkte *
Dames dubbel 40+ vrijdag avond (4DD) 4 klassen, 1e t/m 4e, klassen op speelsterkte *

* Klassengrenzen vrijdagavondcompetitie:

1e klasse teamgemiddelde gelijk aan 10 of hoger maar kleiner dan 12, speelsterktebeperking max 4
2e klasse teamgemiddelde gelijk aan 12 of hoger maar kleiner dan 14, speelsterktebeperking max 5
3e klasse teamgemiddelde gelijk aan 14 of hoger maar kleiner dan 16,  speelsterktebeperking max 6
4e klasse teamgemiddelde gelijk aan 16 of hoger, speelsterktebeperking max 7

ZATERDAG
5-apr 12-apr 19-apr 10-mei 17-mei 24-mei 31-mei
Gemengd t/m 17 zaterdag morgen (ME, JE, MD, JD, GD) open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Jongens t/m 17 zaterdag morgen (4JE, 2JD) open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Meisjes t/m 17 zaterdag morgen (4ME, 2MD) open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Gemengd t/m 14 zaterdag morgen (ME, JE, JD, MD, GD) open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Jongens t/m 14 zaterdag morgen (4JE, 2JD) open, indien mogelijk indeling op speelsterkte
Meisjes t/m 14 zaterdag morgen (4ME, 2MD) open, indien mogelijk indeling op speelsterkte

WOENSDAG
9-apr 16-apr 23-apr 7-mei 14-mei 21-mei 28-mei

Woensdagmiddagcompetitie = de GROENE TennisKids competitie
geworden!

De woensdagmiddagcompetitie t/m 10 is komen te vervallen, de Worldtour (rood t/m 9jr, oranje 8 t/m 11jr) is hiervoor in de plaats gekomen. De woensdagmiddagcompetitie t/m 12 jaar is overgegaan in de GROENE Tenniskids-competitie (10 t/m 12jr), eveneens op woensdagmiddag.

Zowel de ROOD/ORANJE Worldtour als de GROENE competitie wordt gecoördineerd door de landelijk coördinator TennisKids, info volgt binnenkort. De teams moeten worden ingeschreven door de Functionaris TennisKids.

ZONDAG
6-apr 13-apr 21-apr* 11-mei 18-mei 25-mei 1-jun

Zondagjeugd t/m 14 jaar dient te worden ingeschreven door de VCL
landelijk!

Mede ivm een betere baanplanning en afstemming (zowel bij inschrijven als indelen) is de regionale zondag t/m 14-competitie geïntegreerd in de jeugdcompetitiesoorten van de landelijke competitie. De teams van de zondag jeugd t/m 14 jaar moeten worden ingeschreven door de VCL
landelijk. Info volgt binnenkort.

Data
zomeravondcompetitie: 14, 21, 28 mei, 4, 11, 18 en 25-juni

Voeg reactie toe

Uw emailadres zal niet openbaar gemaakt worden

Ik accepteer de Privacy Policy